JIŘÍ HYNEK
PREZIDENT 2018MENU

Pavel Kohout (1967)
ekonom a investor
Pavel Kohout patří ke známým českým ekonomům. V minulosti pracoval například pro PPF či ING a spoluzakládal finanční skupinu Partners Financial Services. V současnosti je spolumajitelem investiční společnosti Robot Asset Management SICAV. Dále se věnuje vývoji ekonomických simulací a finančního software. Od roku 2002 působil ve sboru poradců ministra financí. Byl dlouholetým členem Národní ekonomické rady vlády (NERV). Je autorem řady knih o financích a investování. Publikuje v různých médiích. Byl členem dozorčí rady Institutu 2080.
Proč jsem Realistou:
Proč jsem Realistou? Protože chci nemožné: aby tato země konečně fungovala v souladu s normálním rozumem a ne jako laboratoř pro experimenty různých ideologů a demagogů. Z nejrůznějších zkušeností z domova i ze světa víme, jaké recepty fungují a jaké se neosvědčily, za jakých okolností ekonomika běží hladce a společnost je zdravá, a naopak za jakých podmínek ekonomika i společnost chřadnou. Vše potřebné je známo, zbývá jen to uskutečnit.
Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj
Copyright © 2016, Realisté. Všechna práva vyhrazena.
Zadavatel: Realisté / Zpracovatel: CS Development s.r.o.